Hockey sense Summer camp 2021

9 - 19.7.2021

Brumov-Bylnice

čO ŤA ČAKá,

A NEMINIE !!!

TRAININGS ON ICE

TRAININGS OFF ICE

HS VIRTUAL REALITY

COMBINE TESTY

STRETCHING TRAININGS

GYMNASTICS TRAININGS

REGENERÁCIA

TURISTIKA

PLÁVANIE

UBYTOVANIE

DOPRAVA

STRAVA 5X DENNE

CELODENNÝ PROGRAM

TRÉNERSKÝ A PEDAGOGICKÝ DOZOR

PREKVAPENIE

10 HOKEJOVýCH DNí

S HOCKEY SENSE

Hockey Sense pre teba nachystalo leto, ktoré využiješ naplno. 

Nestrácaj čas a pracuj na svojich hokejových zručnostiach aj počas leta. 10 dní hokeja, športu, prírody a energie, ktorá ťa nakopne na novú sezónu. Odovzdáme ti každú jednu minútu, počas 10tich dní v športovom stredisku Brumov-Bylnice. Dovolenka plná oddychu to nebude ale za to si vynahradíme toľko hokeja, koľko sme kvôli opatreniam zmeškali.

Cena: 699€

!!Práve teraz platí zľavový kód HS21, ktorý keď zadáš pri registrácií, máš náš CAMP za 649€. Zľavový kód platí do 31.5.2021!!

brumov-bylnice
Czech rePublic

Krásne prostredie v obklopení prírody a množstvo športových areálov v blízkosti hotela nám zabezpečia 10 dní športu, prírody, zážitkov a skúseností, s trénerským tímom, ktorí sa snažia to robiť pre teba, pre hokej a hlavne pre hokejový zmysel. My sme Hockey Sense. 

Buduj svoj hokejový sen, s našou Hockey Sense.

VENUJEME TI KAžDú NAšU MINúTU, KAžDú NAšU SKúSENOSť

Hockey Sense Summer Camp 2021 znamená 10 hokejových dní, v krásnom športovom prostredí Brumov-Bylnice. Náš Camp je zameraný pre všetkých hráčov 2007-2009, ktorí majú svoje ciele a ambície na sebe pracovať. Tréningový program počas nášho Campu je zameraný na rozvoj individuálnych hráčskych zručností, ale aj na tímovú spoluprácu na ľade, aj mimo neho. 10 dní plných driny, nových skúseností s HS Virtual Reality alebo diagnostika celosvetovo uznávanou technikou COMBINE TESTY, nie je určite všetko. Čakajú ťa nové zážitky, priateľstvá, súťaže a zábava v hokejovej atmosfére. 

pexels-tony-schnagl-6468917

HOCKEY TRAININGS ON ICE & OFF ICE

20201115_110428

hOCKEY SENSE
VIRTUAL REALITY

pexels-andrea-piacquadio-3771071

GYMNASTICS TRAININGS & STRETCHING

HOCKEY SENSE

SUMMER CAMP 2021

HOCKEY TRAININGS

ON ICE

Tréningy on ice budú zameraná na rozvoj individuálnej hernej činnosti, zdokonaľovanie korčuliarskej techniky, palicovej techniky, výbušnosti, obratnosti, streľbe a samostatne zamerané tréningové jednotky pre rozvoj činnosti obrancov, útočníkov a brankárov.

OFF ICE

Tréningy off ice budú rozdelené do silových tréningov, tréningov výbušnosti, rýchlosti, kondičné tréningy a stabilizačné tréningy so zameraním na rozvoj fyzickej a mentálnej stránky hráča. 

20201113_111444(0)

VIRTUAL REALITY

Vďaka virtuálnej realite, si pomocou simulujúcich situácií osvojíš hokejové zručnosti na individuálnej úrovni. Tento druh off ice tréningu ťa dostane na ľad, vďaka virtuálnemu prostrediu, spolu s našimi certifikovanými trénermi, kde budeš cielene pracovať na zlepšení kognitívnej schopnosti v oblasti čítania hry a schopnosti tvojej reakcie na rôzne situácie na ľade. 

GYMNASTICS & STRETCHING

Gymnastické tréningy pod taktovkou gymnastickej trénerky Michaely Korčekovej sa budú zameriavať na koordináciu pohybu, rozsah pohybového aparátu, plynulosť pohybu, odrazové zdatnosti a iné. Gymnastické cviky posilňujú svalové partie, ktoré nie sú v hokeji zaťažené, často sú v tréningu zanedbáva alebo úplne vynechávané. Cieľom je zvýšiť funkčná zdatnosť svalov so zameraním na správne statické aj dynamické držanie tela, zlepšiť svalovú koordináciu, svalovú nerovnováhu, stabilitu a posilniť vnútorné orgány. Zároveň je gymnastika pre hokejistov v tej najjednoduchšej forme a primerané náročnosti najvhodnejšou formou prevencie svalových disbalancií.

Nedostatočná úroveň flexibility zaťažovaných svalov zabraňuje vykonávať pohyb koordinovane. Naučíme ťa ako správne a s akou pravidelnosťou máš vykonávať stretching pre zlepšenie využitia celého rozsahu pohybového aparátu, vďaka čomu začneš využívať jeho plný potenciál. Stretching pozitívne vplýva ako prevencia voči zraneniam, zlepšuje cirkulovanie krvi vo svaloch, prispieva k predchádzaniu svalovej horúčky, znižuje napätie v svalstve a mnoho ďalších pozitívnych účinkov. Tak čo, budeš ešte zanedbávať ten stretching ? Tak bude znieť  naša otázka na konci campu. 

!!Práve teraz platí zľavový kód HS21, ktorý keď zadáš pri registrácií, máš náš CAMP za 649€. Zľavový kód platí do 31.5.2021!!

adresa

Hockey Sense OZ

Občianske združenie, 
Sídlo: Komárno 1051/23, 916 21 Čachtice
IČO: 53080076
Prevádzka: Kvetná, Rovina