Tréningové programy

Každé tvoje rozhodnutie, tvoj pohyb vychádza z tvojej hlavy, z tvojho mozgu. Preto si treba uvedomiť, že najdôležitejším svalom v hráčskom tele je práve mozog. Získaj hokejový zmysel zlepšovaním kognitívnych funkcií a zdokonaľovaním hernej inteligencie, ktorá sa môže stať tým, čo zmení hru.

VIRTUAL REALITY

FOR PLAYERS

NÁJDI SVOJE MOŽNOSTI, TRÉNOVANÍM SVOJEJ MYSLE.

Novodobá technológia, VIRTUAL REALITY, je určená pre hokejistov všetkých kategórií, vďaka ktorej hráč získa nový rozmer pohľadu na hru a inovatívnym spôsobom efektne zvýši úroveň svojich hokejových schopností.

FOR GOALIES

SEE IT! STOP IT!

Profesionálny tréning pre brankárov umožňuje precvičovanie si herných situácií, čítanie hry, sledovanie puku, vykrývanie streleckých uhlov a box control, ako aj zákroky pri clonení hráčov pred bránou a ďalšie situácií, ktoré ťa naučia vidieť a zastaviť.

DIAGNOSTICS

VSTUPNÁ BRÁNA DO TVOJHO TRÉNINGOVÉO PLÁNU

20201115_110428

Virtual reality diagnostics

Kongitívne schopnosti, rýchlosť reakcie, správne vyhodnotenie danej hernej situácie, komunikáciu so spoluhráčmi. Tréningové výsledky a progresy, analýza a porovnanie s ostatnými hráčmi umožňujú cielene vytýčiť zameranosť tréningového procesu na ľade aj mimo ľadu. Hodnotenia sú prístupné trénerom, rodičom, hráčom pomocou iCloud.

hurdle

functional movement systems

Diagnostika základných pohybových vzorov, ktorá je využívaná v NHL, NBA, NFL, Premier Sheep...) Špeciálny diagnostický a tréningový program, vyvíjaný na základe vedeckých výskumov viac ako 20 rokov. Hlavným cieľom je analyzovať príčiny zníženia efektivity funkčného a kondičného tréningu, prípade príčinu zranenia. Obsah a konkrétne cvičenia sú nastavené na princípe vybudovania správneho pohybu, potrebnej mobility a stability, ktorú si ľadový hokej vyžaduje.

20200813_110657

COMBINE TESTY

Technológia, ktorá je využívaná pri testovaní a výbere elitných športovcov do klubov NHL, NBA, NFL v rámci tzv. „Combine“ a v tréningovom procese svetových športových klubov a národných športových organizácií ako napr.: Buffalo Sabres (NHL), Dallas Cowboys (NFL), Chicago Bulls (NBA) Liverpool FC (Futbal UK), FC Bayern Munich (Futbal GER), Auckland Rugby Football Union (NZ), Institute of National Sport Canada a iné. Naše diagnostické testy športovej výkonnosti poskytujú objektívne, presné a dôveryhodné hodnotenie kondično-koordinačných schopností.

INDIVIDUAL TRAININGS

Pripravíme tvoju myseľ aj tvoje telo. Tréningové centrum Hockey Sense poskytuje individuálne tréningy Practice of ice training zamerané na individuálnu hernú činnosť jednotlivca. Ako zamerať svoj tréningový plán? Príď do nášho centra a naši tréneri ti na základe presnej diagnostiky nastavia možnosti, ktoré naše tréningové centrum poskytuje.

Chvála je příjemná, kritika potřebná! (Jaromír Jágr)

cENNíK

Súrodenecká zľava 25% pri všetkých typoch permanentky.(pri kúpe dvoch permanentiek)

virtual reality

JEDNORÁZOVÝ VSTUP                28 €

10 vstupová permanentka    225€

Mesačná permanentka          225 €

diagnostics

VR DIAGNOSTIC                             35 €

FMS DIAGNOSTIC                           45

COMBINE TESTY ON/OFF ICE          60/50 €

Individual training

JEDNORÁZOVÝ VSTUP                25 €

10 vstupová permanentka    225€

VSTUP BEZ TRÉNERA                 4 €

hockey sense

buduj svoj hokejový sen

s našou hockey sense

adresa

Hockey Sense OZ

Občianske združenie, 
Sídlo: Komárno 1051/23, 916 21 Čachtice
IČO: 53080076
Prevádzka: Kvetná, Rovina